Harmonogram Rodzinnego Rysia!

03 czerwiec 2018

Biuro zawodów czynne od godziny 9:30
lokalizacja biura: Kąty Wrocławskie ul. Zwycięstwa 23 teren obok sceny „Dni Kątów”
Start pierwszych  ekip godzina 11.00

Uwaga! sugerowane parkingi dla osób zmotoryzowanych:

-Rynek,

-ul. Zwycięstwa-Mireckiego

LISTA STARTOWA

LP NAZWA DRUŻYNY UCZESTNICY WIEK MIASTO START KAT. NRSTARTOWY
1

 PĘDZIWIATRY

 Rafał

   Kąty Wrocławskie  11:00  ŻBIK

1

2

 PĘDZIWIATRY

 Joanna

   Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
3

 PĘDZIWIATRY

 Oskar

 12  Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
4

 PĘDZIWIATRY

 Maja

 8  Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
5

     ZABÓJCZE     PULPETY

 Konrad

 9  Samsonowice  11:02  ŻBIK

2

6

 ZABÓJCZE PULPETY

 Dominika

   Samsonowice    ŻBIK  
7

 ZABÓJCZE PULPETY

 Marcin

   Samsonowice    ŻBIK  
8

 KORZONKI MAŁE I DUŻE

Tomek

 9

 Kilianów

 11:04  

3

9

 KORZONKI MAŁE I DUŻE

 Karol

 9

 Kilianów

     
10

 KORZONKI MAŁE I DUŻE

 Anna

 

 Kilianów

     
11

 KORZONKI MAŁE I DUŻE

 Krystian

 

 Kilianów

     
12

 X-TEAM

Lech

 

 Wrocław

 11:06  ŻBIK

4

13

  X-TEAM

Ewa 

 

  Wrocław

   ŻBIK  
14

  X-TEAM

Wiktoria

7

  Wrocław

   ŻBIK  
15  Pędzące Ślimaki  Maciej  7  Kąty Wrocławskie  11:08  ŻBIK

5

16  Pędzące Ślimaki  Martyna  11  Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
17  Pędzące Ślimaki  Kamil  13  Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
18  Pędzące Ślimaki  Agnieszka    Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
19  Pędzące Ślimaki  Jarosław    Kąty Wrocławskie    ŻBIK  
20  BABECZKA I JEJ  CIASTECZKA  Maciej  4  Kąty Wrocławskie  11:10  RYŚ

6

21  BABECZKA I JEJ  CIASTECZKA  Adam  9  Kąty Wrocławskie    RYŚ  
22  BABECZKA I JEJ  CIASTECZKA  Aleksandra    Kąty Wrocławskie    RYŚ  
23  BABECZKA I JEJ  CIASTECZKA  Paweł    Kąty Wrocławskie    RYŚ  
24  Wściekłe dziki  Maksymilian  6  Wrocław  11:12  

7

25  Wściekłe dziki  Katarzyna    Wrocław      
26  Wściekłe dziki  Piotr    Wrocław      
27  EKSTREMALNY CZERWIEC  Karolina  8  Wrocław  11:14  ŻBIK

8

28  EKSTREMALNY CZERWIEC  Aleksandra    Wrocław    ŻBIK  
29  EKSTREMALNY CZERWIEC  Dariusz    Wrocław    ŻBIK  
30  BIEDRONECZKI  Maciej  10  Brzezinka Średzka  11:16  PARDEL

9

31  BIEDRONECZKI Piotr     Brzezinka Średzka    PARDEL  
32 SZALONE FREDY  Adrian   Smolec  11:18  ŻBIK

10

33 SZALONE FREDY  Wiktor Smolec    ŻBIK   
34 SZALONE FREDY  Sylwia   Smolec    ŻBIK   
35 SZALONE FREDY  Paweł   Smolec    ŻBIK   
36  ROMASIOWIE  Artur    Garwół  11:20  ŻBIK 

11

37  ROMASIOWIE  Joanna    Garwół    ŻBIK   
38  ROMASIOWIE  Krzysztof    Garwół    ŻBIK   
39  ROMASIOWIE  Lena  10  Garwół    ŻBIK   
40  ROMASIOWIE  Mikołaj  6  Garwół    ŻBIK   
41  KRYMCAJSY  Karol  7    11:22  ŻBIK 

12

42  KRYMCAJSY  Nikola  16      ŻBIK   
43  KRYMCAJSY  Joanna        ŻBIK   
44  KRYMCAJSY  Leszek        ŻBIK   
45  KRYMCAJSY  Jolanta        ŻBIK  
46  BIEDRONKA I CZARNE KOTY  Agnieszka    Ujów 11:24:00  ŻBIK

13

47  BIEDRONKA I CZARNE KOTY  Jerzy    Ujów    ŻBIK  
48  BIEDRONKA I CZARNE KOTY  Magdalena  7  Ujów    ŻBIK  
49 BIEDRONKA I CZARNE KOTY   7 Ujów   ŻBIK  
50  TOP MODELS  Ewa  9  Baranowice  11:26  

14

51

 TOP MODELS  Anna    Baranowice      
52  TOP MODELS  Tomasz    Baranowice      
53 EKSTREMALNE MICHUŁKI  Bartek 10  Wołów   11:28  ŻBIK

15

54  EKSTREMALNE MICHUŁKI  Alicja  Wołów   ŻBIK   
55  EKSTREMALNE MICHUŁKI  Agata    Wołów   ŻBIK   
56  EKSTREMALNE MICHUŁKI Łukaasz     Wołów   ŻBIK   
57 KICAKI Joanna 7    11:30  

16

58 KICAKI Jakub 9        
59 KICAKI Iwona          
60 KICAKI Jacek          
61 Leśny Patrol Szymon 11 Pełcznica  11:32  

17

62 Leśny Patrol Agnieszka   Pełcznica      
63 Leśny Patrol Michał   Pełcznica      
64 Leśne Elfy Lilianna 8 Leśna  11:34  

18

65 Leśne Elfy Weronika 14 Leśna      
66 Leśne Elfy Aneta   Leśna      
67 Leśne Elfy Robert   Leśna      
68 Piękne i Bestia Stanisława   Gogolin  11:36  

19

69 Piękne i Bestia Marta 15 Gogolin      
70 Piękne i Bestia Daria 13 Gogolin      
71 Piękne i Bestia Tomasz   Gogolin      
72 Szare Wilki Przemysław   Opole  11:38 RYŚ

20

73 Szare Wilki Sławek   Krapkowice   RYŚ  
74 Szare Wilki Adam 14 Opole   RYŚ  
75 Szare Wilki Kacper 13 Krapkowice   RYŚ  
76 Szerszenie Zuzanna 10 Kąty Wrocławskie  11:40  

21

77 Szerszenie Wojciech   Kąty Wrocławskie      
78 Szerszenie Wioletta   Kąty Wrocławskie      
79 Psi patrol Piotr   Wałbrzych  11:42  

22

80 Psi patrol Katarzyna   Wałbrzych      
81 Psi patrol Barbara 7 Wałbrzych      
82 Psi patrol Maxymilian   Wałbrzych      
83 Psi patrol Beryl   Wałbrzych      
84 Mirce Wioletta   Mirzec  11:44  

23

85 Mirce Tomasz   Mirzec      
86 Mirce Aleksander 10 Mirzec      
87 Mirce Dawid 8 Mirzec      
88 Różowe Pantery Różowy Śmiech Karolina   Głogów 11:46:00  

24

89 Różowe Pantery Różowy Śmiech Dominik   Głogów      
90 Różowe Pantery Różowy Śmiech Natalia 14 Głogów      
91 Różowe Pantery Różowy Śmiech Alex 11 Głogów      
92 Miśki i spółka Tomasz   Kąty Wrocławskie  11:48  

25

93 Miśki i spółka Filip 8 Kąty Wrocławskie      
94 Miśki i spółka Katarzyna   Kąty Wrocławskie      
95 Miśki i spółka Michał 8 Kąty Wrocławskie      
96 Miśki i spółka Katarzyna   Kąty Wrocławskie      
97 Żaczki Nina 13    11:50  

26

98 Żaczki Karolina 13        
99 Żaczki Sylwia          
100 Żaczki Ernest          
101 Żaczki Władysław          
102 POGROMCY STONKI Anna 9 Oława  11:52  

27

103 POGROMCY STONKI Adam 12 Oława      
104 POGROMCY STONKI Małgorzata   Oława      
105 POGROMCY STONKI Tomasz   Oława      
106 Leniwe Leniwce Maciek 7 Smolec  11:54  Pardel

28

107 Leniwe Leniwce Filip  11 Smolec      
108 Leniwe Leniwce Matylda  13 Smolec      
109 Leniwe Leniwce Monika   Smolec      
110 Leniwe Leniwce Mikołaj   Smolec      
111

My na Poziomki

Masza

5    11:56  

29

112

My na Poziomki

Hania

7        
113

My na Poziomki

Dorota

         
114

A My na Grzyby

Franek 5 Wrocław 11:58:00  

30

115

A My na Grzyby

Patrycja   Wrocław      
116

A My na Grzyby

Damian   Wrocław      
117

DRUŻYNA SPINJITZU

Katarzyna   Bystrzyca 12:00 Żbik 31
118

DRUŻYNA SPINJITZU

Patryk   Bystrzyca   Żbik  
119

DRUŻYNA SPINJITZU

Kacper 9 Bystrzyca   Żbik  
120

DRUŻYNA SPINJITZU

Aleksander 7 Bystrzyca   Żbik  
121

DRUŻYNA SPINJITZU

Władysław 9 Wrocław   Żbik  
122

Dzikie Konie

Tomek     12:02 Żbik 32
123 Dzikie Konie Agata       Żbik  
124 Dzikie Konie Julia 6     Żbik  
125 Darminiki Damian     12:04 Żbik 33
126 Darminiki Irmina       Żbik  
127 Darminiki Bartek 7     Żbik  

Koniec zapisów!!!

Zakończyliśmy już przyjmowanie zapisów  do  Rodzinnego  Rysia

Wyznaczyliśmy trasy Rodzinnego Rysia

Długość trasy dla kategorii Żbik (6-9 lat) wynosić będzie około 8 kilometrów natomiast kategorie Pardel  (10-13 lat) oraz  Ryś  (14-17 lat) pobiegną na dystansie 16 kilometrów. 

UWAGA KOMUNIKAT: RYŚ SIĘ SKRADA!

Druga Edycja Rodzinnego Maratonu Przygodowego Ryś odbędzie się 3.06.2018 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są od 15 marca do 30 maja 2018 roku.

Drużyny od 3 do 5 osób (W tym przynajmniej jedna osoba dorosła i przynajmniej 1 osoba nieletnia).

 Kategorie wiekowe: Żbik 6-9lat, Pardel 10-13 lat,  Ryś 14-17lat.

Istnieje możliwość zmiany kategorii wyłącznie na wyższą nie później niż 30 minut przed startem danej drużyny.

Wpisowe płatne w dniu imprezy w biurze zawodów wynosi 30 zł od drużyny niezależnie od ilości osób w zespole. 

Zapisy mailowe:  Imiona, nazwiska, wiek i miejsce zamieszkania uczestników, nazwa drużyny i telefon kontaktowy do kapitana na adres: hala@gokis.pl.

Kolejność zgłoszeń decyduje o pozycji na liście startowej. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ryś Rodzinny 2018

Znamy już termin 2 Edycji Rodzinnego Maratonu Przygodowego Ryś, tegoroczna edycja odbędzie się 3.06.2018 roku. Szczegóły wkrótce!

Wyniki Rodzinnego Biegu Ryś

Poniżej przedstawiamy wyniki Rodzinnego Biegu „Ryś”. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom  oraz gratulujemy zwycięzcom.

Kategoria Żbik:

I Miejsce – Borsuki

II Miejsce – Pędziwiatry

III Miejsce – Mówcie do Nas Zwycięzcy

Kategoria Pardel:

I Miejsce – Borowiki i Daleko Jeszcze?

II Miejsce – Różowe Pantery Różowy Śmiech

III Miejsce – Matima

Kategoria Ryś:

I Miejsce – Kąteckie Kozaki

II Miejsce – Marcowe Minionki

 

Zapraszamy za rok!

 

Harmonogram Rodzinnego Rysia!

03 czerwca 2017 sobota

Biuro zawodów czynne od godziny 9.00

lokalizacja biura: Kąty Wrocławskie ul. Zwycięstwa 23 teren obok sceny „Dni Kątów”

https://www.google.pl/maps/place/Gminny+O%C5%9Brodek+Kultury+i+Sportu/@51.0312009,16.7718735,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x8f7ed097a5ad606b!8m2!3d51.0314613!4d16.7723606

Start pierwszych  ekip godzina 10.00

Około godziny 14.00 zakończenie, rozdanie pucharów

Uwaga! sugerowane parkingi dla osób zmotoryzowanych:

-Rynek,

-ul. Zwycięstwa-Mireckiego

 

Wyjaśnienia i postanowienia!

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość zmiany kategorii na wyższą informujemy, że podjęliśmy decyzję o umożliwieniu startu drużynom z zawodnikami młodszymi w starszych kategoriach z zastrzeżeniem:

– ostateczną decyzję o kategorii podejmuje drużyna w momencie zgłoszenia w biurze zawodów przed startem

-nie ma możliwości zmiany kategorii po starcie

-nie można zgłosić drużyny z kategorii starszej do młodszej

Startujemy z zapisami!

Już od dziś możemy zapisać się do udziału w Rodzinnym Maratonie Ryś. Zawodnicy zapisują się do udziału w drużynach minimum 3 do maksimum 5 osób. Przydział do kategorii wiekowej jest uzależniony od wieku najmłodszego zawodnika (kategoria Pardel 6-9lat, Żbik 10-13 lat,  Ryś 14-17lat). W drużynie musi być przynajmniej jedna osoba dorosła i przynajmniej 1 osoba nieletnia.  Wpisowe wynosi 30 zł od drużyny niezależnie od ilości osób w zespole. Zapisy mailowe poprzez wysłanie wiadomości ze składem i wiekiem uczestników oraz nazwą drużyny na adres: hala@gokis.pl. Kolejność zgłoszeń decyduje o kolejności startowej. Impreza odbędzie się 3 czerwca 2017 roku start już o godzinie 10.00. Zapraszamy!

 

Ryś rodzinny wystartuje 3 czerwca

Poznaliśmy już termin rozgrywania rodzinnego maratonu Ryś. Startujemy w sobotę 3 czerwca 2017 roku. Szczegóły imprezy podamy wkrótce.