• Startujemy za :

    -2701Dni -19Godzin -5Minut -54Sekund

LISTA STARTOWA

OFICJALNA LISTA STARTOWA 2022

04.06.2022 r.

09.00-14:30

 GOKiS, ul. Zwycięstwa 23, Kąty Wrocławskie

coś się nie zgadza? Pisz na rys.rodzinny@gmail.com

  KATEGORIA: RYŚ, trasa: ok. 12 km,                        

wiek najmłodszego uczestnika w drużynie: 14-17 lat

L.p skład drużyny nazwa adres numer startowy godzina startu
1 Joanna, Julian Mama i ja Krzeptów 21 10.48
2 Marek, Beata, Łukasz, Dominika, Szymon Tropiciele Głogów 22 10.51-
3 Alicja, Michał Misie Maniów Mały 23 10.54
4
Aleksandra, Paweł, Adam 
Maciej
Babeczka i jej ciasteczka Kąty Wrocławskie 24 10.57
5
Rozalia, Katarzyna, Marek
Rodzina Grizłoldów Wrocław 25 11.00
6
Filip, Mikołaj, Anna, Łukaszu
Rodzina Adamsów Wołów 26 11.03
7
Hanna, Emilia, Aleksandra, Tomasz
Rodzina Bandich Wołów 27 11.06
8
Tomek, Ewa, Ania
Superdrużyna Baranowice 28 11.09
9
Jarosław, Agnieszka, Martyna, Maciej
Pędzące Ślimaki Kąty Wrocławskie 29 11.12
  KATEGORIA: PARDEL, trasa: ok. 12 km,                        

wiek najmłodszego uczestnika w drużynie: 10-13 lat

L.p skład drużyny nazwa adres numer startowy godzina startu
1 Piotr, Mateusz, Maja, Kamillia,  Zakręcone Bąki Szczawin 9 9.50
2 Natalia, Agnieszka, Mateusz, Hubert Mam Cię na Oku Wrocław 10 9.55
3 Katarzyna, Dawid, Michał i Lilianna Liche Jamniki ze Wzgórz Strzelin 11 10.00
4 Marek, Marta, Maja Dzienne Marki Kąty Wrocławskie 12 10.05
5 Filip Aleksander, Tomasz, Michał Przyjaciele 5A Kąty Wrocławskie 13 10.10
6 Paweł, Filip, Hania, Nadia  Średzkie Skarby Środa Śląska 14 10.15
7
Natalia, Piotr,
Jakub 
Bokiełki Kąty Wrocławskie 15 10.20
8
Artur, Katarzyna, Michał
Miśkowa Mafia Kąty Wrocławskie 16 10.25
9
Grażyna, Maja, Grzegorz
LeeJar Kąty Wrocławskie 17 10.30
10
Katarzyna, Piotr, Maksymilian
Jarzembinki Wrocław 18 10.35
11
Jagoda, Karol, Julek, Pulina, Przemysław Anngells Run Bielawa 19 10.40
12
Krystian, Anna, Tomasz, Karol  Korzonki Kilianów 20 10.45
  KATEGORIA: ŻBIK, trasa: ok. 12 km,               

 wiek najmłodszego uczestnika w drużynie: do  9 roku życia

L.p skład drużyny nazwa adres numer startowy godzina startu
1 Agnieszka, Jerzy, Magda, Gosia Fioletowe Wilki Ujów 1 9.05
2 Konrad, Kasjan, Dorota  Zbłąkani Piraci Lutynia 2 9.10
3 Dominika, Marcin, Antonina, Konrad Bosaki Samsonowice 3 9.15
4 Paweł, Agata, Hubert, Katarzyna Predatory Sadków 4 9.20
5 Bartłomiej, Hania, Mariola, Asia Grilożercy Kąty Wrocławskie 5 9.25
6 Sebastian, Laura Laura z Tatą Jelenia Góra 6 9.30
7 Agata, Oliwia, Patryk Aby do mety Kąty Wrocławskie 7 9.35
8 Małgorzata, Adam, Ewa Gwardia Dumbledora Kąty Wrocławskie 8 9.45
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

  • Wystartujemy za :

  • PARTNERZY

  • Ostatnie wpisy

  • Kalendarz Aktualności

    listopad 2022
    P W Ś C P S N
     123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930  
  • Sponsorzy :